România a angajat cei mai mulți funcționari din toată Europa. Cifrele care spun totul
România, Ungaria şi Slovenia sunt ţările care au înregistrat, în perioada 2000 - 2016, cea mai mare creştere din Uniunea Europeană a ponderii numărului de salariaţi în sectorul...