Român din Italia, identificat după 13 ani într-un dosar de furturi spectaculoase
22 Iunie 2026
Ieri s-a disputat meciul Suedia - România. Iar românii nu au pierdut ocazia de a transmite mesajul lor anti-PSD.
Oamenii au reușit cumva să treacă de forțele de ordine fără să le fie confiscate plăcuțele cu mesaje, dar și bannerul pe care îl aveau.
Ajunși pe stadion, în Suedia, acolo unde a avut loc meciul, suporterii români au afișat bannerul cu celebrul slogaj anti-PSD.
FOTO


Meciul dintre Suedia și România s-a terminat cu 2-1. Astfel, România a pierdut în primul meci din preliminariile EURO 2020.
[citeste si]