După doi ani într-o seră de roșii din Olanda, o româncă și-a dat demisia și revine acasă: "Mă simt ca un robot. Vreau o viață diferită"
Volanul ca refugiu și dorul de casă care nu iartă. Povestea Ioanei, o româncă plecată să lucreze în Olanda care plănuiește să revină acasă.
10 Iunie 2026