Doi români arestați în Spania, după ce au îndesat 30 de kg de marijuana în bagaje și au plecat spre România
Două persoane au fost arestate în Níjar (Almería), după ce polițiștii au găsit în bagajele lor peste 30 de kilograme de marijuana. Aceștia tocmai se pregăteau să plece spre România.
19 Iunie 2026