Românii care au muncit pe șantierul unui spital din Germania nu și-au primit salariile de peste doi ani. Autoritățile ridică din umeri
Muncitori români care au lucrat pe șantierul unui spital din Germania acuză că nu și-au primit salariile de peste doi ani, în ciuda plângerilor depuse la autorități.
25 August 2025