Italia. Un român, în stare de ebrietate, s-a dat în spectacol. Cu o bară a încercat să forțeze ușa casei unchiului său

italia--un-roman--in-stare-de-ebrietate--s-a-dat-in-spectacol--a-luat-o-bara-si-incercat-sa-forteze-usa-casei-unchiului-sau
Italia. Un român, în stare de ebrietate, s-a dat în spectacol. A luat o bară și încercat să forțeze ușa casei unchiului său
Un român în vârstă de 38 de ani, cu domiciliul în Salerno, a încercat să se intre încasa unchiului său din în Vallefoglia, forțând ușa de la intrare.

Fiind în stare de ebrietate, bărbatul s-a dus la casa rudelor sale, crezând că sunt acasă. Văzând că nimeni nu deschide ușa bărbatul a luat o bară de fier și a început să lovească puternic în ușa casei.

Alertați de zgomotul puternic, vecinii au alertat carabinierii. Ajunși la fața locului, carabinierii au încercat să-l liniștească pe bărbat și au chemat o ambulanță transmite viverepesaro.it.

După ce s-a calmat, românul a fost amendat pentru tulburarea ordinii publice. Deocamdată nu este clar ce l-a determinat pe bărbatul de 38 de ani să recurgă la acest gest nebunesc. Mai mult, acesta nu are o relație proastă cu rudele sale, dar era convins că trebuie să intre cu orice preț în casă. 

[citeste si]

Alte știri de interes
x close