Aceasta este cea mai mare schimbare din satul românesc. ”E mai greu că nu mai e nimeni pe-aici, prin jur”
06 Iunie 2026
Mama însoțită de alte persoane ar fi spart ușa grădiniței și ar fi agresat educatoarele.
Potrivit imaginilor, femeia i-a luat pe cei doi copii cu forța și i-a urcat într-o mașină.
Este vorba despre doi gemeni, de aproape 6 ani.
Tatăl o acuza pe mama copiilor, cu care este în proces de divorț. Femeia are drept de custodie asupra copiilor, dar se pare că gemenii doresc să locuiască cu tatăl lor.
Poliția a început o anchetă și face cercetări într-un dosar de distrugere și loviri și alte violențe.
[citeste si]