Ambulanță cu pacienți români, implicată într-un grav accident. Patru persoane au nevoie de îngrijiri

ambulanta_rasturnata_accident_cluj
Foto ARHIVĂ
O ambulanţă a fost implicată într-un accident produs luni, între localitățile Mândra și Făgăraș, județul Brașov. Patru persoane sunt rănite.

Reprezentanții ISU Brașov au anunțat că accidentul s-a produs între localitățile Mândra și Făgăraș, între o ambulanță și un autoturism.

Ambulanța nu avea pacient, deoarece se întorcea de la un caz.

Patru persoane sunt transportate la spital: 2 din ambulanță și 2 din autoturism.

Reprezentanții ISU Brașov spun că cele patru persoane sunt conștiente, potrivit Mediafax.

Alte știri de interes
SONDAJ DE OPINIE
Credeți că în România există multă dezinformare despre UE?
Da
Nu
Trimite răspunsul
x close