Român din Italia, identificat după 13 ani într-un dosar de furturi spectaculoase
22 Iunie 2026
"Fetița mea Aheea a ieșit pozitivă la testul COVID-19. Nu are simptome, nu sunt motive de îngrijorare. Eu am ieșit negativ la testare dar, fiind contact direct, trebuie să stau în izolare 14 zile (de la testul ei), până vineri, 30 aprilie”, anunță Nicușor Dan.
El precizează că își va îndeplini atribuțiile de la domiciliu.
Voi continua să-mi îndeplinesc obligațiile de primar lucrând de acasă. Multă sănătate tuturor”, conchide primarul general al Capitalei.
[citeste si]