Oasele găsite în pădure aparțin, după testele genetice efectuate de INML, Alexandrei Măceșanu, a anunțat Antena 3, în urmă cu scurt timp.
Detalii importante din ancheta tragediei din Caracal. S-a finalizat o analiză genetică făcută de medicii de la IML. În oasele găsite în sacul din pădure a fost găsit ADN-ul Alexandrei.
La IML mai sunt și alte pachete și se fac în continuare teste genetice și pe celelalte oase găsite în aceste zile de anchetatori.
Despre Luiza Melencu nu se știe nimic momentan, însă anchetatorii continuă cercetările.
Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți StiriDiaspora și pe Google News
Cresc salariile în Italia, după o modificare la impozitul pe venit
Bogdan Bolojan /
09 sep 2025, 13:46
Guvernul italian pregătește o măsură care ar putea aduce un mic „bonus” direct în buzunarele angajaților: reducerea impozitelor pentru orele suplimentare, munca de sărbători și, cel mai probabil, chiar pentru plata celebrei „tredicesima” - al 13-lea salariu acordat la final de an. Aceasta este una dintre principalele idei ce se conturează în proiectul de buget pe care executivul de la Roma îl va prezenta până la finalul anului.