"Jocuri de Putere" a revenit la Realitatea TV. Cine i-a luat locul lui Rareş Bogdan?

rares_bogdan_10_februarie
Emisiunea "Jocuri de Putere", una dintre cele mai urmărite programe de la postul Realitatea TV, acum Realitatea PLUS, a revenit, luni, în grilă.

De data aceasta, locul fostului moderator, care a şi cosnacrat de altfel formatul emisiunii, europarlamentarul Rareş Bogdan, a fost ocupat de jurnalistul Adrian Bucur, avându-l coprezentator pe Costi Rogozanu, care prezenta până de curând emisiunea "Decodor".

captura video Realitatea PLUS

[citeste si]

Alte știri de interes
SONDAJ DE OPINIE
Autoritățile române sunt deschise la idei noi pentru îmbunătățirea practicilor administrative?
Da
Nu
Trimite răspunsul
x close